Inginer constructor Roman in Bucureşti

Rolul postului:

Titularul postului va avea responsabilitati specifice in functie de pozitia ocupata (Inginer tehnolog pe liniile de productie, Inginer planificare productie sau Inginer responsabil cu controlul calitatii)

Principalele responsabilitati:

Responsabilitatile sunt in functie de pozitia pe care veti fi incadrat: Inginer tehnolog pe liniile de productie, Inginer planificare productie sau Inginer responsabil cu controlul calitatii.

Principalele cerinte:

Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare tehnice – specializare constructii
- Experienta de lucru relevanta in constructii prefabricate
- Cunostinte bune de AUTOCAD
- Abilitati de operare PC- nivel avansat – MS Office
- Competente de lucru cu oamenii-capacitatea de a dirija membrii unei echipe;
- Aptitudine avansata de invatare;
- Cunoasterea limbii engleze - constituie avantaj

Ce iti oferim:

Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei, bonus performanta si tichete de masa. In caz de relocare se ofera cazare.

Anunţ expirat