Inginer execuție construcții in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Recrutăm inginer în departamentul tehnic, reprezintă avantaj experiența în drumuri și poduri, cu o mare pasiune și pricepere în a rezolva probleme, a întocmi situații de lucrări, devize, constatări, necesare, opțional - pricepere de a citi planuri AutoCAD, curiozitate pentru inovație în construcții civile și de drumuri/poduri.
Prioritate vor avea candidații care sunt dezinvolți și pot întreprinde și activitatea de căutare oferte, discuție cu furnizorii, cu beneficiarii, etc.

Descrierea jobului

Inginerul nostru va întreprinde activități diverse:
- discuții cu beneficiarii, vizite pe șantier,
- întocmire devize și situații de lucrări,
- citire și întocmire/modificare planșe,
- executare construcții, instalații,
- management de șantier și multe altele.

Mediul nostru de lucru este extrem de intens și competitiv. Foștii noștri angajați au ajuns extrem de repede pe poziții de conducere. Așadar, dacă vă considerați potrivit(ă) ca următor candidat, vă recomandăm să nu lăsați aplicația dvs. la nivel generic, ci să ne transmiteți care este obiectivul și interesul dvs. în domeniu.
Prima întrebare va fi: Care sunt visurile dvs? Și cum vă putem ajuta să le realizați?