Inginer instalatii in constructii in Medgidia

Candidatul ideal

- persoana serioasa, responsabila, cu spirit de observatie, capacitati de comunicare si atitudine pozitiva
- studii superioare;
- carnet conducere categoria B
- cazier curat:
- Specializare: studii superioare în domeniul instalatiilor in constructii ;
- Cunoștiințe de operare PC (MS, Office, CAD, etc);
- Bune abilități de comunicare, organizare;
- Spirit de lucru in echipă.

Descrierea jobului

- Supervizeaza si gestioneaza activitatea de pe santier
- Urmareste stadiul lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ si tine evidenta lucrarilor executate
- Pregateste documentatia aferenta cartii constructiei conform fiecarei faze de executie / decontare
- Indeplineste intocmai atributiile si prevederile sarcinilor de serviciu stabilite in fisa de post

-verifica documentatia – daca este sau nu completa (piese scrise, piese desenate);
-analiza si verificarea din punct de vedere tehnic a proiectului(privind tehnologia de executie, folosirea materialelor noi performante si uzuale, etc.)