Inginer productie in Cluj

Candidatul ideal

Studii superioare profil tehnic
Experienta anterioara in domeniu – minim 2 ani, constituie un avantaj
Cunostinte operare PC (pachet Office, Excel in mod special)
Bune abilitati de gestionare, comunicare si organizare a timpului

Descrierea jobului

Planificarea activitatii de productie pe sectie;
Organizarea si coordonarea procesului de productie;
Organizarea si verificarea activitatilor de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie ;
Urmarirea realizarii eficiente si corecte a procesului de productie ;
Urmarirea folosirii eficiente a tuturor resurselor disponibile;
Aprovizionarea materiilor prime si materiale necesare procesului de productie, consumabile, piese de schimb , etc.

Beneficii :
- un mediu de lucru placut;
- un pachet salarial motivant;
- tichete de masa lunar si tichete cadou ocazional;
- transportul este decontat;
- cursuri de dezvoltare personala si profesionala.