Inginer programator CNC (frezare) in Arad, Timisoara

Cerinte:

- studii superioare tehnice
- experienta in programare CNC (frezare)
- cunoasterea CREO 3D CAM constituie un avantaj
- cunostinte scule aschietoare

Responsabilitati:

-programarea reperelor conform cerintelor
-coordonarea executiei si urmarirea realizarii lor
-asigurarea suportului in procesul de executie

Beneficii:

-pachet salarial atractiv;
-tichete de masa: 15ron/zi lucrata;
-prime anuale;
-posibilitate dezvoltare profesionala;
-contract pe perioada nedeterminata;
-mediu de lucru fara stress.

Despre companie

Anul infiintarii: 1990 Societatea execută lucrări la cererea și după documentația tehnică a clientului in urmatoarele domenii: prelucrari mecanice de precizie, confectii metalice sudate, debitare laser