Inginer proiectant- E-distributie Muntenia in Bucuresti

Candidatul ideal

Companie: E-distributie Muntenia
Departament: Serviciul Managementul si Controlul Lucrarilor de MT-JT Muntenia
Locatia: Bucuresti, Sector 1, str. Brazilia nr 2-8
Contract: pe perioada determinata de 2 ani, cu posibilitate de prelungire sau internalizare, prin partenerul nostru de leasing Humangest

Ce cautam?

 Studii superioare in domeniul electroenergetic sau similar;
 Capacitate de analiza si sinteza;
 Capacitate de organizare;
 Gestioneaza bine munca repetitivă;
 Capacitate de lucru in conditii de stres;
 Permis conducere, categoria B;
 Capacitatea de sinteza si analiza in lucrul cu documente, claritate si usurinta in comunicare, discernamant in aprecierea situatiilor si luarea deciziilor, rapiditate si corectitudine in executarea sarcinilor de serviciu, comunicare cu usurinta in relatiile cu colaboratorii;

Descrierea jobului

 proiecteaza instalatiile de MT si JT ,in baza comenzilor si a temelor de proiectare primite
 intocmeste documentatii pentru obtinerea avizelor necesare in vederea obtinerii autorizatiei de construire
 intocmeste documentatiile necesare pentru concesionarea terenurilor in vederea realizarii instalatiilor electrice de medie tensiune si joasa tensiune
 colaboreaza cu dirigintele de santier al lucrarii si societatea externa contractanta a serviciului de obtinere avize si autorizatii, in vederea obtinerii avizelor necesare inceperii executiei lucrarilor
 raspunde de realizarea proiectului la termenul stabilit si asigura conformitatea rezultatelor proiectarii ,a calculelor cu cerintele stabilite prin datele de intrare ;
 furnizeaza elementele necesare analizei proiectului
 participa la receptia lucrarilor proiectate si intocmeste referatul privind
punctul de vedere cu privire la realizarea lucrarilor
 asigura asistenta tehnica la realizarea obiectivelor
 asigură rezolvarea corespondenţei(raportari, adrese, sesizari, etc.)

Ce avem de oferit:

Pachet salarial competitiv;
Reduceri pentru servicii medicale;
Programul de integrare într-o echipă profesională, tanară și dinamică;
Oportunități de dezvoltare profesională reală;
Mediu de lucru internațional și oportunități de călătorie;
Zile libere (Crăciun, Paște, Zi de naștere, Ziua energetică);
Oferte speciale pentru angajații noștri din partea colaboratorilor noștri;
Zile de concediu suplimentar în funcție de vechimea în muncă;
O structură multinațională în care poți construi o carieră.

Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Enel pentru o perioada nu mai mare de un an.