INGINER PROIECTANT HVAC in Ilfov

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate
  • Experienta in utilizarea softurilor de selectie echipamente ( inclusiv centrale tratare aer )
  • Cunostinte tehnice solide pentru a putea lucra independent
  • Abilitati de comunicare si orientare catre nevoile clientilor
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Capacitate de a lua decizii
  • Capacitate de sinteza si analiza
  • Spirit de echipa
  • Cunostinte solide de limba engleza (comunica cu furnizorii externi)

Descrierea jobului

  • Proiectarea si ofertarea instalatiilor de climatizare si ventilatie
  • Identificarea solutiilor tehnice necesare clientilor
  • Promovarea tehnica a produselor comercializate (prezentarea produselor catre proiectanti, consultanta tehnica)
  • Urmarirea proiectelor pana la finalizare
  • Colaborarea cu celelalte departamente ale companiei, in special cu cel de vanzari