Inginer - Sectie productie Deva in Hunedoara

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare tehnice;
  • Cunoasterea programului AUTOCAD si abilitati desen tehnic constituie avantaj
  • Excel basic;
  • Persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Persoana dinamica, atenta la detalii, cu gandire analitica, abilităţi de planificare şi organizare a propriei munci;
  • Persoana determinata sa invete si sa se dezvolte;

Descrierea jobului

  • Intocmeste avizele si documentele de calitate care insotesc marfa;
  • Verifica stocurile de materii prime, materiale;
  • Inventariaza trimestrial marfa/ materiile prime si materialele pe care le are in gestiune;
  • Intocmeste necesarul de materii prime pentru comenzile in curs;
  • raspunde de magazia de piese de schimb.