INSPECTOR RESURSE UMANE in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate
  • Experiența minim 2 ani dе zile pe o pozitie similară
  • Experienţă într-o companie cu minim 1000 salariaţi - constituie avantaj
  • Certificare ca inspector de resurse umane
  • Cunoștințe soft CHARISMA - constituie avantaj
  • Atenție la detalii, seriozitate, capacitate bună de comunicare scrisă și orală, integritate, loialitate

Descrierea jobului

  • Gestionarea dosarelor de personal pentru salariații companiei
  • Întocmirea documentelor și operarea tuturor modificărilor aferente (contracte individuale de muncă, acte adiționale, decizii, suspendări, încetari etc) în sistemul informatic și în programul Revisal, corect și în termenele legale
  • Centralizarea și gestionarea concediilor de odihnă, a cererilor de învoire, evenimente deosebite sau a oricăror altor documente aferente activității salariaților
  • Centralizarea și verificarea pontajelor
  • Întocmirea adeverințelor, de orice tip, pentru salariaţii activi, respectiv salariaţii încetaţi
  • Întocmirea documentelor necesare desfăşurării cercetărilor disciplinare
  • Desfăşurarea altor activităţi specifice activităţii de personal
  • Beneficii:

  • Pachеt sаlarial motivаnt
  • Mediu de lucru plăcut și dimanic
  • Training corespunzător pentru o cât mai bună adaptare la mediul de lucru și îndeplinirea sarcinilor specifice de serviciu
  • Posibilitatea de a lucra și a vă dezvolta în cadrul unei companii de top pe piața serviciilor de profil

  • Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfașurarea procesului de recrutare.
    Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceștia.
    Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.