Instructor pilates in Cluj Napoca

Candidatul ideal

  • Experienta in metoda Pilates
  • Experienta cu aparatul Reformer constituie un avantaj
  • Certificare curs Pilates constituie un avantaj
  • Cunostintele de Kinetoterapie constituie un avantaj
  • Cunostinte de anatomie si biomecanica a miscarilor
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Persoana ingrijita, organizata si sociabila
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului

  • Efectueaza sedintele private de Pilates cu clientii studioului
  • Consiliaza clientii in functie de necesitatile sau obiectivele acestora
  • Mentine si asigura functionalitatea echipamentelor din studio.

Despre companie

Studioul PilatesFIT este un Studio modern si profesional ce ofera lectii cu instructor personal la aparatul Reformer. De asemenea, lectiile de Yoga la grup si sedintele de Masaj completeaza repertoriul serviciilor noastre.