INVATATOARE in Bucuresti

Candidatul ideal

Invatatoare cu studii de specialitate OBLIGATORIU (liceu pedagogic, sau conversie profesionala sau stiintele educatiei - invatamant primar si prescolar) .
Ne dorim indeplinirea unor criterii de conduita, precum: responsabilitate, punctualitate, bune abilitati de comunicare cu copiii, parintii si managementul.
Scoala Primara Smart Kids ofera un mediu de lucru placut si isi doreste colaborari pe termen lung.
Foarte importanta este comunitatea si dezvoltare profesionala a membrilor, a carei continuitate se realizeaza prin trainguri.
Program de lucru full time .
Pachetul financiar se negociaza in functie de calificari.
Asteptam CV-urile pe adresa de email: cristina.dumitrache@smartkids.ro. Relatii la tel 0745.022.714.

Descrierea jobului

Invatator pentru clasa de maxim 15 copii.
Respectarea programei nationale precum si obiective stabilite de psihologul coordonator al institutiei.