Key Account Arhitecti in Bucuresti

Candidatul ideal

Cerinte:
Persoana sociabila, carismatica
Cunostinte operare Microsoft Office (Excel, Outlook, baze de date);
Organizare, disciplina si atentie la detalii.
Studii superioare
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

​Responsabilitati:
Gestionarea portofoliului de arhitecti si a relatiei cu ei
Distribuirea contactelor catre managerii locali/zona
Prezentarea si cunoasterea companiei, a produselor, serviciilor si beneficiilor
Deplasarea la sediul firmelor pentru prezentare cataloage, mostre etc
Cunoasterea bazei de date existenta de arhitecti si mentinerea legaturii cu ei
Primirea de feedback si gestionarea reclamatiilor
Urmarirea derularii proiectelor
Identificarea de noi proiecte/proiecte viitoare
Participarea la evenimente din domeniu

Beneficii:
salariu fix + comision
bonus anual
Masina/ laptop/telefon