Macelar / transator in Judetul Constanta, Judetul Galati, Piteşti

Descrierea postului:
- tranșarea cărnii în condiții de maximă eficiență;
- prelucrarea și ambalarea cărnii în vederea expunerii la vânzare;
- pregătirea cărnii în vederea producției de mezeluri și preparate din carne (respectarea rețetelor proprii);

  Cerințe

- calificare în domeniu;
- experiența în tranșarea și prelucrarea cărnii;
- experiență în comercializarea cărnii și a preparatelor din carne;
- seriozitate, flexibilitate, dinamism.

Oferta (bonusuri, beneficii):

 - salariu atractiv și tichete de masă;

 - beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;

 - training de specialitate;

 - sistem informatic performant și logistică modernă;

 - oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.