Magazioner in Bucuresti

Suntem in cautare de colegi noi pentru postul de Magaziner disponibil in cadrul punctului de lucru din Sector 5, Bucuresti, Str.Doina nr.9.

Cerinte:

Persoana responsabila, serioasa , capabila sa se adapteze unor tipuri diferite de sarcini
Corectitudine,implicare,spirit de echipa
Urmarim sa gasim o persoana care sa completeze un colectiv tanar dinamic cu multa energie
Experienta pe un post similar constituie avantaj

Responsabilitati:

Pregatire marfa pe baza facturilor emise
Verificarea marfii cantitativ
Stocheaza marfa primita
Pregateste marfa in colete pentru a fi livrata catre clienti
Ordoneaza produsele in depozit in functie de specificul lor si de locul alocat la raft
Participa activ la receptia marfurilor;
Intreprinde actiuni de ambalare marfuri;
Participa la lotizare comenzi in sistem electronic VMS;
Desfasoara activitati de natura administrativa in Depozit.

Beneficii:

Salariu net "in mana" 2000 ron+tichete de masa-15ron/tichetul .
Program lucru de luni-vineri 08:00 – 17:00 ( pauza de masa inclusa in program).

Te rugam aplica la anunt cu CV-ul tau!

Despre companie

Istoria SEDA INVEST incepe in anul 2000, ca o companie brasoveana cu capital 100% romanesc. In 15 ani de activitate am creat o retea de distributie la nivel national cu 6 filiale si peste 170 de angajati, fiind prezenti si in Republica Moldova prin distribuitor autorizat. Produsele distribuite sau fabricate in unitatile proprii de productie la Brasov si Cluj-Napoca sunt livrate prompt catre mai mult de 4000 de clienti, la punctele de vanzare sau direct la fabrici si santiere.