MANIPULANT DEPOZIT in Bucuresti

Candidatul ideal

• Minim 8 clase finalizate;
• Atent la detalii;
• Abilitati matematice de baza;
• Seriozitate, cinste, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;

Descrierea jobului

• Pregateste produsele in cantitatea si din lotul indicat pe lista de pregatire, de la primul pana la ultimul cod;
• Se asigura ca produsele pregatite sunt bune pentru vanzare, iar ambalajele nu sunt deteriorate;
• Aranjeaza produsele pe palet, astfel incat sa fie stabile si usor de verificat;
• Depune comanda pregatita in zona rezervata pentru verificare, inainte sa primeasca o alta lista de pregatire;
• Duce comanda pregatita in zona indicata pentru incarcare;
• Participa zilnic la curatenia in depozit si intretine curatenia din spatiile de depozitare, in vestiare si in spatiile adiacente depozitului;

Beneficii:
• Pachet salarial format din: salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă;
• transport asigurat