Manipulant marfa depozit in Timisoara

Candidatul ideal:

  • rezistenta la stres si flexibilitate
  • capacitatea de a lucra in echipa
  • bune abilitati de comunicare

Responsabilitati principale:

  • efectuarea corecta a comenzilor de marfa conform instructiunilor primite pe scanner.
  • utilizarea echipamentelor de manipulare a materialelor și echipamente IT (de exemplu, scanner, imprimantă).
  • respectarea procedurilor operationale la nivel de depozit.
  • pastrarea depozitului curat;

Compania noastra ofera:

  • activitatea dumneavoastră se desfăşoara într-o companie în plină dezvoltare
  • şcolarizare pe stivuitor, într-o echipă dinamică şi motivată
  • mediu de lucru modern
  • contract durata nedeterminata
  • pachet salarial atractiv
  • program de lucru 3 schimburi
  • prima Paste si Craciun
  • transport asigurat

Despre companie

HR 4 ALL CINE SUNTEM: Suntem o echipa de specialisti in selectia si recrutarea de personal, cu peste 10 ani de experienta in recrutare, atat pe parte de consultanta, cat si specific in diferite industrii. MISIUNEA NOASTRA: Ne punem in practica competentele dobandite si abilitatile in domeniul recrutarii, pentru a identifica impreuna cu candidatii si clientii nostri, cele mai potrivite solutii pentru fiecare din partile implicate in procesul de recrutare. AVANTAJELE NOASTRE: HR 4 ALL este un birou de recrutare ai carui consultanti dedicati se remarca prin orientarea catre oameni, gasirea solutiilor optime, comunicare, seriozitate si transparenta, aducand plus valoare proceselor de recrutare, prin capacitatea rapida de adaptare si flexibilitate, conform nevoilor proiectelor.