Manipulant marfa/Lucrator gestionar in Bucuresti

Candidatul ideal

Calificări/Cerințe

  • Experienta de minim 2 ani în operarea fizica a stocurilor.
  • Experienta in domeniul stocurilor de consumabile si dispozitive medicale reprezinta un avantaj.
  • Indemanare, organizare si disciplina.
  • Atenție la detalii.
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp.
  • Corectitudine, seriozitate, confidențialitate și atitudine pozitivă în relațiile cu oamenii.

Descrierea jobului

Detaliile postului:

  • Primeste si proceseaza produsele de stoc.
  • Verifica din punct de vedere calitativ si cantitativ marfurile primite de la furnizor.
  • Aranjeaza produsele pe rafturile alocate respectand regulile FIFO/FEFO.
  • Pregateste corect produsele pentru livrare (prin colet sau cu propria flota) pe baza facturii/avizului respectand regulile FIFO/FEFO.
  • Efectueaza controale de inventar.
  • Păstreaza un mediu de lucru curat și sigur și optimizeaza utilizarea spațiului.
  • Participă la desfășurarea altor activități în depozit sau în camera de expediere.

  • Conditii de lucru:
  • Program: Luni-vineri, interval orar 09-17.
  • Necesitatea de a lucra si in conditii speciale de temperatura - camera frigorifica cu o temperatura intre 2 si 8 grade Celsius.
  • Ce oferim:
  • Salariu motivant în funcție de experiență si performanță;
  • Bonus în conformitate cu schema de bonusare internă care conține obiective cantitative și calitative predefinite;
  • Asigurare medicală în conformitate cu Politica de Asigurări Medicale a Companiei.