MONTATOR/CABLATOR DULAPURI ELECTRICE in Otopeni

Responsabilitati: - montaj mecanic cofret si accesorii metalice - montaj mecanic al componentelor pe placa de montaj - cablare dulapuri conform schemei electricept dulapuri de distributie a energiei si automatizari industriale

cerinte - Absolvent/a studii medii - Profil tehnic electronica, electrotehnica, automatica - reprezinta un avantaj - Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa - Atentie in efectuarea operatiilor de productie

Despre companie

Fondata in 2008, Due Pi Service Ro S.r.l. produce tablouri electrice si electronice pentru controlul si automatizarea platformelor industriale, energetice, siderurgice, chimice si petrochimice. Folosind experienta si inalta calificare a personalului nostru propunem solutii mereu eficiente care satisfac toate cerintele clientilor nostri.