Muncitor calificat / necalificat in Bucuresti

Firmă care acționează în domeniul mobilierului la comandă angajează muncitori calificați / necalificați pentru următoarele poziții:

·        Operator mașină ABS

·        Circulatorist

·        Montator la banc ( Tâmplar )

Cerințe:

·        Experiența anterioară în producerea mobilierului nu este necesară, dar constituie un avantaj;

·        Seriozitatea este un criteriu de bază;

·        Abilitatea de a învăța lucruri noi, operând cu aparatură de ultimă generație;

·        Dovadă de colegialitate, cooperare și spirit de echipă;

·        Capacitatea de a interpreta schițe și planuri pentru prelucrarea materialelor;

·        Recepție materie primă, manipulare și ambalare mobilier.

Condiții:

·        Program fix: intre 8:00-17:00 – cu pauză de masă și pauze tehnice;

·        Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

·        Pachet salarial competitiv și motivant – indexarea în funcție de vechime și performanțe;

·        Mediu de lucru prietenos și condiții de înaltă calitate;

·        Aparatură și utilaje de ultimă generație;

·        Suport ( training ) pentru diverse operațiuni pe care urmează să le desfășurați.

·        Concediu de odihnă conform legislației în vigoare;

Responsabilități:

·        Executarea diverselor operațiuni specifice producției de mobilier ( debitare, căntuire, vopsitorie etc. );

·        Prelucrarea diverselor materiale, folosind unelte diverse și aparatura pusă la dispoziție, conform fișei postului;

·        Respectarea fișelor tehnice puse la dispoziție, din punct de vedere tehnic și vizual.

Despre companie

Povestea Mabis a început cu aproximativ zece ani în urmă sub forma unei afaceri de familie născute din pasiunea pentru mobila bine făcută. Ne-am asumat încă de atunci trei valori de la care nici azi nu ne abatem: calitate, creativitate, inovație. Pe larg, calitate, creativitate și inovație înseamnă că lucrăm cu materiale moderne și accesorii performante, că dispunem de un departament de design interior și că vă oferim soluții neașteptate la probleme aparent de nerezolvat. Aceste trei valori ne-au ajutat să creștem încet-încet, astfel că astăzi afacerea de familie a devenit pentru cei 40 de angajați ai noștri familia unei afaceri de succes.