Muncitor Revizii PR/ PRM (129521) in Timisoara

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară: Studii medii tehnice
  • Autorizații: Autorizare ANRE gr. EGIU-EGD
  • Experienţă practică necesară: Minim 1 an în instalaţii
  • Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: NTPEE în vigoare
  • Altele: Permis de conducere categoria B, disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului

Descrierea jobului

  • Vei efectua operaţiunile periodice de revizie tehnică ale PR/ PRM, montare/ înlocuire contoare volumetrice şi regulatoare
  • Vei realiza operațiuni aferente lucrărilor de intervenţie și vei asigura securitatea în cazul defectelor localizate
  • Vei executa asamblarea, montarea, repararea şi testarea sistemului de distribuţie al gazelor naturale şi a echipamentelor adiacente
  • Vei executa probe de presiune și de etanşeitate pentru rețele de gaze aferente lucrărilor de investiții/ mentenanță
  • Vei realiza manevre în rețele de distribuție pentru punerea în funcțiune de branșamente/ conducte aferente lucrărilor de investiții

  • Ce îţi oferim
  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă

  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.