Operator amanet -amanetar in Bistriţa

Candidatul ideal:

  • studii medii
  • bune abilitati de comunicare
  • cunostinte medii de PC
  • amabilitate , seriozitate
  • atentie distributiva , atentie la detalii
  • experienta in lucrul cu numerar, cu metale pretioase si cu clientii
  • fara limita de varsta
  • fara cazier
  • loc de munca stabil, civilizat.
  • calificare la locul de munca

Descrierea postului|:

  • se lucreaza 7 ore pe zi: de la 08 la 15 de luni -vineri, sambata si duminica liber, schimbul de dimineata iar de la 15 la 22 si sambata de la 09 la 17 schimbul de dupa masa, duminica liber. Sau o zi se lucreaza si una libera , o sambata se lucreaza , una libera , duminica inchis.
  • sarbatorile legale inchis
  • interactiune cu clientii
  • verificarea si evaluarea garantiilor, respectiv metalelor pretioase,tel.mobile
  • intocmirea documentatiilor specifice
  • efectuarea de plati si incasari
  • efectuarea de operatiuni cu metale pretioase
  • evidenta primara a activitatii zilnice;

Despre companie

ompania Humanik V& GOLD SRL oferă servicii financiare nonbancare (IFN) de înaltă calitate la cele mai înalte standarde în concordanță cu nevoile clienților săi. Astfel, ne propunem să sprijinim și să întelegem nevoile clienților nostri și să îi ajutăm în atingerea potențialului lor. Pentru echipa noastră, misiunea este aceea de a construi împreună un mediu de lucru plăcut și elegant. Promovăm și sprijinim dezvoltarea profesională a fiecăruia fiind într-un continuu proces de dezvoltare și perfecționare al personalului nostru din agenții. Valorile noastre se creează în jurul nevoilor clienților! Încredere Echipa noastră de experţi din agentii este întotdeauna pregătită să vină în întâmpinarea cerinţelor şi nevoilor clienţilor noştri. Siguranța Bunurile clienților sunt păstrate în deplină siguranță până la data expirării contractului. Flexibilitate Ne adaptam produsele și serviciile la nevoile clientului. Integritate Suntem deschiși, onești și ducem la bun sfarsit lucrurile într-un mod profesional. Ne păstram cuvântul, respectăm normele și reacționăm în fața comportamentelor lipsite de etică și profesionalism.