Operator amanet si schimb valutar in Huedin

Candidatul ideal

Vrei o schimbare in cariera sau te afli in cautarea unui loc de munca ?
Alatura-te echipei BSG Amanet & Exchange!

Ai nevoie doar de :
- studii medii / superioare;
- cunostinte de operare calculator;
- dorinta de a invata lucruri noi;
- disponibilitate de a participa la cursul initial de pregatire ce se organizeaza in Baia Mare (judetul Maramures), impreuna vom stabili perioada training-ului in functie de disponibilitatea ta;

Descrierea jobului

Lucrand pe acest post:
- iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si negociere cu clientii;
- vei sti sa gestionezi corect valorile;
- vei invata sa recunosti bijuteriile din materiale pretioase (aur, argint);
- vei avea ocazia sa vinzi cele mai noi produse electronice;
- vei invata sa identifici bancnotele autentice ale valutelor cunoscute;
- iti vei imbogati cunostintele de gestiune si contabilitate primara;

In cadrul companiei vei fi apreciat si vei beneficia de :
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
- perioada de formare la angajare si training-uri periodice in domeniul amanetului;
- salariu + tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare din luna (valoarea unui tichet de masa este de 20 lei);
- spor anual de vechime in cadrul companiei;
- bonusari periodice corelate cu performanta obtinuta;
- prima de Paste, Craciun si de 8 Martie;
- preturi si comisioane speciale la serviciile companiei;
- concediu de odihna suplimentar in functie de vechimea in companie;
- prima de recomandare daca iti aduci prietenii in echipa;