Operator Call Center in Cluj Napoca

Îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să acumulezi experiență în domeniul comunicării? Firma Dream Time Call care este de peste zece ani pe piața din România este în continuă creștere și caută colegi noi pentru postul de operatori call center.
DESCRIEREA JOBULUI:
• Organizarea evenimentelor, în diverse orașe din românia prin telefon.

BENEFICII:
• Salariu fix motivant plus bonusuri în funcție de gradul de implicare și atitudine
• Bonuri de masa
• Transport decontat (abonament pe 2 linii)
• Traning plătit
• Posibilitate de promovare
• Program fix de luni până vineri de la ora: 8-17
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

Dacă în cele menționate mai sus consideri că te regăsești, fie esti la început de drum fie faci parte din categoria persoanelor de a doua vârstă sau pur și simplu dorești o schimbare așteptăm cu drag să ne cunoaștem.

Cerinte
CANDIDATUL IDEAL ARE:
• putere de convingere
• abilități dezvoltate de comunicare și relaționare
• cunoștințe medii de operare PC
• atitudine pozitivă, entuziasm
• orientare către client
• spirit de echipă

Pt mai multe detalii Telefon: 0741187727