OPERATOR FACTURARE in Bucureşti Sectorul 4

Introducere in sistemul societatii ( Capital 5 ) :

Responsabilitati:

- urmareste realizarea operatiunilor de introducere a datelor

- efectuarea avizelor si facturilor de expediere a marfii;

- Emiterea facturilor pe baza avizelor confirmate.

- Raspunde de aplicarea corecta a preturilor de facturare

- Indosariaza si arhiveaza facturi

- Introducerea comenzilor in sistem

- Transmiterea facturilor in platformele DocProcess /Technet/Edinet/ExpertSuplier

- Rapoarte  vanzari / stocuri

Candidatul ideali

 - Studii medii sau superioare

- Experienta in facturare constituie un avantaj

- Spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie

- Cunostine operare PC

- Bune abilitati de comunicare

- Responsabilitate şi flexibilitate