OPERATOR FACTURARE in Judetul Calarasi

Candidatul ideal

- Cunostinte de operare calculator > minim 6 luni reprezinta un avantaj;
- Atentie la detalii şi simt al responsabilitatii;
- Deprinderea de a lucra şi de a respecta termenele limita de raportare;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa, organizare si proactivitate.

Descrierea jobului

- Operarea in sistemul contabil de gestiune implementat in companie;
- Inregistrarea corecta a facturilor venite de la furnizori;
- Nir Intrari zilnice;
- Arhivarea facturilor venite de la furnizori;
- Comunicarea eficienta cu colegii din departamentul achizitii in vederea inregistrarii documentelor financiar-contabile.

Beneficii:

- salariu motivant

- bonusuri

- beneficii (negociabil in functie de gradul se specializare);

Zona: Frumuşani > Se asigura transport din Bucuresti, Sector 4.

Suntem interesati de colaborari pentru perioade lungi de timp.

Te rugam trimite CV-ul tau aplicand la anunt.

Despre companie

Green Power Distribution este unul dintre cei mai mari actori de produse parafarmaceutice si produse naturiste din tara. Din 1998 asigura servicii de logística si distributie pe segmentul farmaceutic si magazine de spezialitate.