OPERATOR MAȘINĂ CUSUT in Ploieşti

Candidatul ideal

Ca să fii selectat pentru această pozitie este necesar să ai MINIM 8 CLASE ABSOLVITE.

De asemenea, aptitudinile personale care te vor ajuta să ai succes sunt:

Bună acuitate vizuală
Dinamism, implicare și seriozitate față de activitatea desfășurată
Orientare spre obținerea rezultatelor și încadrarea în standardele de calitate
Capacitate de lucru în picioare și în 3 schimburi

Descrierea jobului

ADIENT AUTOMOTIVE PLOIEȘTI angajează OPERATOR MAȘINĂ DE CUSUT și caută persoane dedicate pentru a se alătura echipei Atelierului de Coasere.

CINE SUNTEM?

Adient este lider mondial în producția de scaune auto
De 16 ani, aici, la Ploiești, realizăm tapițerii auto Premium pentru cele mai importante mărci de mașini din lume

CE ÎȚI OFERIM?

Învățarea unei meserii, într-o companie multinațională de succes
Un loc de muncă stabil
Oportunități de dezvoltare profesională pe termen lung

CE BENEFICII VEI AVEA?

perioadă plătită de instruire și adaptare la cerințele locului de muncă – 1895 RON NET în prima lună
câștig de la 2341 RON NET până la 2599 RON NET, în funcție de performanță
prime de 8 Martie, Paște, vară, iarnă și loialitate
bonus lunar de performanță - 28%
tichete de masa în valoare de 15 RON/tichet
ore suplimentare plătite 200%
spor pentru ore de noapte 25%
program de lucru 8 ore în 3 schimburi
transport gratuit pe rutele companiei
asistență medicală gratuită la sediul companiei
ajutoare pentru evenimente speciale
zile libere pentru evenimente speciale
Cod job: rl7q-1a0xg7t