Operator pc in Ilfov, Ilfov

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

  • Introducerea corecta a datelor in sistem; evita greselile care pot provoca pierderi companiei
  • Eliberarea documentelor de custodie pentru paletii folositi pentru clientii interni;
  • Verificarea documentelor de intrare, le proceseaza si opereaza procesele verbale in sistem
  • Intocmirea si intretinerea relatiei cu autoritatile de control (ANSVSA,DSV) cu privire la raportarile care trebuiesc facute si trimise;
  • Mentinerea unei relatii profesionale bune cu persoanele care vin in contact cu reprezentantii companiei (soferi sau reprezentanti ai furnizorilor, delegate ai diverselor companii);

Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

Ne dorim ca tu sa vii cu:

  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa;
  • Studii medii (diploma de Bacalaureat);

 Ar fi ideal daca ai:

  • Minim un an in domeniul Logistica sau in domenii conexe, dar persoanele fara experienta vor beneficia de instruire la locul de munca

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:

  • Card de tichete de masa;
  • Diverse bonusuri lunare prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
  • Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
  • Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

Daca acest rol nu prezinta interes pentru tine, dar stii pe cineva caruia i s-ar potrivi, ne-am bucura sa dai de veste mai departe!