Operator Productie - Hella Ghiroda in Timis

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii medii
  • Experienta in domeniul Automotive - constituie avantaj
  • Disponibilitate de a lucra la program de 3 ture si program 12/24 - 12/48
  • Flexibilitate in ceea ce priveste rotatia pe modele de schimburi
  • Persoana responsabila si disciplinata
  • Indemanare/dexteritate si atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Pregatirea pieselor si componentelor dupa directive bine definite
  • Montarea de piese sau componente intr-unul sau mai multe sisteme de lucru
  • Verificarea pieselor, componentelor si a produsului finit
  • Efectuarea si mentinerea ordinii si a curatenii la locul de munca - 5S

  • Beneficii:
  • Salariu conform grilelor interne
  • Bonus de performanta
  • Sporuri conform legislatiei si Contractului Colectiv
  • Tichete de masa
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Transport din Timisoara, Ghiroda, Giroc, Mosnita, Bucovat, Pischia, Fibis, Masloc, Alios