Operatori CNC in Braşov

Operatori CNC

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, companie din industria automotive, operatori la masini cu comanda numerica .

Cerinte:

- disponibilitate de lucru in 3 schimburi

- cunsotinte minime de desen tehnic

- cunostinte de utilizare a sublerului/ micrometrului
- curs de operator cnc constituie avantaj

Descrierea jobului:

- responsabil de producerea pieselor mecanizate: plasarea si prinderea pieselor urmarind fisele de instructiune;

asigurarea calitatii in procesul de fabricatie: cu ajutorul aparatelor de control (ex; micrometre), control vizual

- responsabil de realizarea operatiilor de mentenanta de nivel primar: identificarea sau diagnosticarea avariilor frecvente sau comune; realizarea controlului nivelului lichidului de racire

Beneficii:

- tichete de masa
- prime de sarbatori
- abonament medical la clinica privata
- bonus de productivitate la realizarea normei
- ore suplimentare platite 200%
- spor de noapte 25%
- transport asigurat din Brasov, Lunca Calnicului si Prejmer