Profesor-învățător in Cluj Napoca

Fundatia Romana Pentru Copii, Comunitate si Familie angajeaza profesor in invatamantul primar, clasele 0-IV  pentru Centrul de zi “EveryChild” din Cluj-Napoca, 20 ore/saptamana , perioada nedeterminata.

Responsabilitati:  evaluarea gradului de insusire a cunostintelor elevilor

                                 activitati de sprijin si ajutor la teme clasele 0-IV

Cerințe: - studii superioare de specialitate (inclusiv modulul pedagogic);

- vechime în specialitate de minim 1 an; - abilități/experiență de comunicare, de lucru cu copiii ce provin din medii vulnerabile - experiență în mediul online (gestionare activității cu copiii pe platforme educaționale)

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV aplicand la anunt  până la data de 15.03.2021 Persoanele selectate vor fi invitate la interviu. Prin participarea lor, aplicanții sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal în etapele de selectie, evaluare și, eventual, de angajare.