Programator/ Web Developer in Bacãu

Responsabilitati:

Analizarea, proiectarea si dezvoltarea de site-uri si aplicatii web complexe.

Cautarea erorilor tehnice si de functionare si oferirea solutiilor pentru acestea.

Documentarea codului de criptare.

Cerinte

Cel putin 1 an experienta in domeniu (3 ani pentru pozitia de “senior developer”) demonstrata de portofoliul tau.

PHP, MySQL, CSS, Jquery, Javascript, XML.

Considerat un avantaj: experienta in tehnologii precum Actionscript, AJAX dar si folosirea unui sau a mai multor CMS-uri (WordPress, Joomla, Drupal).

Cunoasterea de tehnici SEO.

Capacitatea de a invata si lucra atat singur cat si in echipa.

Dorinta de a lucra la un nivel profesional si de a fi rasplatit pe masura.

Oferim (bonusuri si beneficii)

Salariu atractiv cu o perioada de proba initiala.

Bonusuri pe proiect dupa primele luni de activitate.

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica care are o experienta de peste 8 ani in domeniu si de participa activ intr-o companie in continua crestere intr-unul dintre cele doua sedii ale noastre: Iasi sau Bacau.

Program flexibil pentru studenti.