Proiectant inginer instalatii in Bucureşti Sectorul 1

PROIECTANT INGINER INSTALATII HVAC/ELECTRICE/SANITARE

DESCRIERE POST:

Candidatul ideal:

- nivel experienta incepator/avansat;

- studii superioare tehnice in curs/finalizate (de preferat instalatii sau energetica/inginerie electrica);

- bune cunostinte de AutoCAD (2D /3D), Magicad sau Revit MEP reprezinta un avantaj;

- cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;

- experienta in activitatea de coordonare si de lucru in echipa cu alte specialitati;

- capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;

- cunostinte limba engleza - nivel mediu/avansat.

Responsabilitati:

- stabileste solutii pentru instalatii pentru cladiri de birouri, hale industriale, cladiri rezidentiale, spitale, centre comerciale etc;

- intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare;

- respecta termenele impuse de predare ale proiectelor la care lucreaza;

- se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor (daca este necesar).

Beneficii:

- salariu motivant in funtie de experienta;

- bonusuri de performanta;

- lucrul intr-o echipa tanara si motivata;

- posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua.

Despre companie

ADDICT ENGINEERING has providing engineering design, consultancy and contracting services since 2017. Whether it’s a new simple project, or a extremely complex new one, a tenant build out, a retrofit project design or energy analysis that you are looking for, we are the company for you. What We Offer: ADDICT’s range of services: •design •construction management •consultancy •turnkey projects •site supervision •technical assistance •value engineering •comparison of bids •contractor