Proiectanti: Arhitect, Structura, Electrice in Alexandria

S.C. MODUL PROIECT S.A. Alexandria angajeaza:

- Proiectant Arhitect
- Proiectant Inginer Structura
- Proiectant Inginer Electrice

CERINTE:

  • cunoscator programe: Arhicad, Autocad
  • cunostinte tehnice solide legate de proiectele de arhitectura si coordonarea cu celelate specialitati
  • spirit de echipa
  • seriozitate;
  • capacitate de concentrare;
  • atentie la detalii;
  • bine organizat;
  • abilitati de lucru in conditii de stress si respectarea termenelor limita;

RESPONSABILITATI:

  • proiectare, dupa caz, de arhitectura, structura, electrice
  • intocmirea proiectelor tehnice, fazele: CU,SF, DTAC, PT, DE, antemasuratori, evaluari, memorii tehnice,  parti scrise si parti desenate, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
  •  obtinerea avizelor si autorizatiilor
  • asistenta tehnica pe perioada executarii proiectului

BENEFICII:

  • sansa reala de afirmare
  • salariu atractiv
  • pana la obtinerea dreptului de semnatura va fi coordonat de catre un arhitect cu o experienta de peste 25 de ani

Angajarea se face pe baza interviului si a testului practic (abilitate in softurile mentionate).
CV-urile pot fi transmise online.

Despre companie

Societatea este specializata in proiectare, pentru urmatoarele domenii de activitate: arhitectura si urbanism, constructii civile, industriale, agricole, alimentari cu apa si canalizari, constructii rutiere, instalatii sanitare, electrice si termice, autorizatii de mediu, topografie si cadastru de specialitate, studii geotehnice.