RE/MAX Future Home in Constanţa

Candidatul ideal

Devino un agent imobiliar de succes!

Alaturi de RE/MAX dai libertate carierei tale ! Vei beneficia de intregul suport din partea agenției și a rețelei pentru a-ți atinge țelurile, alături de cel mai de succes brand din imobiliare.

  Cauți o echipă care să te susțină și să te motiveze?

Biroul RE/MAX Future Home, este deschis pentru tine!

Fă primul pas spre noua ta carieră în domeniul imobiliar alături de cel mai puternic brand imobiliar din lume!

Biroul nostru, este în căutare de persoane care nu se mulțumesc cu puțin și care sunt pregătiți să cucerească piața imobiliară prin muncă, perseverență și determinare, căutam oameni cu sau fără experiență în imobiliare pentru a-i transforma in agenți imobiliari performanți, iar pentru asta este nevoie de dedicare si ambiție. Noi le avem. Poti spune același lucru despre tine?

Ce căutăm în oameni:

  • Echipa noastra are nevoie de oameni muncitori cu dorința de a se dezvolta profesional continuu și determinarea de a avea succes dar si de a depune efort în a-l obține și a trece peste dificultăți;
  • Ne plac oamenii responsabili, care își dau seama că pentru a excela au nevoie de a învăța, iar atunci când ne vor cunoaște își vor da seama că avem cele mai bune programe de educație în imobiliare puse la dispoziția lor;
  • Bune abilitati de comunicare, socializare si prezentare;
  • RE/MAX își dorește în echipa sa oameni care pun accent pe vestimentație;
  • Iubim oamenii care sunt motivați;
  • Experienta anterioară în antreprenoriat și/sau vânzări reprezinta un avantaj;
  • Vârsta pentru noi este un detaliu, așa că nu te sfii să ne impresionezi cu visele tale.

RESPONSABILITĂȚI/BENEFICII

Ce vei face:

  • Prospectarea și cunoașterea continuă a pieței, respectiv cererea și oferta existentă;
  • Abordarea telefonică a clienților în “piața rece”;
  • Stabilirea întâlnirilor cu posibilii clienți colaboratori;
  • Asiguri consultanță imobiliară clienților (vânzători, cumpărători);
  • Identifici nevoile clienților și le prezinți cele mai potrivite oferte;
  • Promovezi proprietățile și serviciile oferite de companie;
  • Ajutarea  clienților de-a lungul întregului proces de tranzacționare imobiliară;
  • Organizarea timpului și muncii, lucrul riguros cu un sistem de administrare a bazei de clienți (CRM);
  • Vei incheia tranzacții și încasa comisioane consistente, proporționale cu munca depusă.

Beneficiile pe care le ai in echipa noastra:

  • Posibilitatea de a castiga venituri considerabile, mai mari decat un job cu salariu fix, direct proporționale cu determinarea și munca depusă;
  • Te ajutăm să te dezvolți, să crești și să performezi;
  •  Îți punem la dispoziție  un pachet de training-uri special create si perfectionate pentru dezvoltarea ta personală și profesională, livrate atât live, cât și în platforma online de e-learning, disponibilă în permanență pentru o educație constantă, oferite atât de traineri ai Academiei RE/MAX cât și de traineri internaționali;
  • O echipa mereu gata să ofere tot suportul, mentoratul, îndrumarea necesara, atât la începutul carierei, cât și pe tot parcursul ei;
  • Oportunitatea de a avea propriul tău business într-un mediu sigur, testat, plin de oportunități și instrumentele necesare ascensiunii tale, veți face parte dintr-o rețea care lucrează Impreună, local și internațional;
  • Posibilitatea de a participa la evenimentele organizate în cadrul rețelei, la nivel național, european și internațional;
  • Recunoașterea profesională – cu cât devii mai recunoscut, apreciat și recomandat pentru munca pe care o depui, cu atât nivelul de castiguri crește;
  • Suportul echipelor noastre de specialiști din diverse domenii;
  • Un mediu de lucru modern, plăcut, dinamic;
  • Vei avea program flexibil;
  • Acces la cea mai bogată bază de date imobiliară ;
  • Câștiguri pe bază de comision în funcție de tranzacțiile realizate;
  • Bonusuri în funcție de performanță.

Deschide ușa noilor oportunități de care te vei bucura pe termen lung, pentru ca vii în echipa liderilor modiali în imobiliare.

Vino în echipa RE/MAX Future Home!

Nu mai rămâne decât să ne trimiți CV-ul tău, iar noi te vom contacta pentru a stabili un interviu!
Un business de succes, se clădește sub un mentorat pozitiv și productiv!

Descrierea companiei

Suntem RE/MAX Future Home, un birou aflat în Mun. Constanța. Scopul nostru este să aducem aceleași valori si profesionalism ce au facut RE/MAX rețeaua imobiliară numarul 1 în lume și în Romania și să schimbăm perceptia despre agentul imobiliar in Constanta in bine, prin oferirea de servicii placute si profesioniste, cu accent pe nevoile clientului si situatiile diferite in viata fiecaruia.