Receptioner Hotel in Sinaia

Candidatul ideal

- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii

Descrierea jobului

- Intampinarea clientilor
- Efectuarea operatiunilor de cazare (Check in / out) in sistemul de gestiune hoteliera
- Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului
- Night audit
- Incasarea tarifului pentru cazare, evenimente, etc

- Te rugam trimite CV.

Despre companie

Hotel Sinaia Cota 1400 reprezinta un loc special, cald, intim, aproape de natura si de oameni a carui dorinta este de a oferi o experienta placuta oaspetilor sai. Hotel Sinaia Cota 1400 te invita intr-o lume speciala, plina de frumusete si eleganta, spectacol si maretie, placere si incantare, intr-un loc ce vine in intampinarea oricaror nevoi, indeplineste orice dorinte, depaseste asteptarile.