Receptioner marfa in Ilfov

Responsabilitati:

- Creaza in sistemul informatic corect si la timp datele referitoare la miscarile de marfuri din depozit; verifica scriptic stocuri, comenzi, livrari, receptii, retururi conform solicitarilor superiorului ierarhic si procedurilor aplicabile;
- Se asigura ca documentele legate de activitatea din depozit sunt intocmite corespunzator si circula adecvat;
- Efectueaza modificarile necesare pe documente si in sistem in cazul in care se constata diferente calitative si/sau cantitative intre marfurile receptionate fizic si documentatia de insotire;
- Intocmeste si transmite corespunzator documentele legate de operatiunile pe care le efectueaza;
- Arhiveaza documentatia aferenta operatiunilor desfasurate conform cerintelor clientilor si procedurilor in vigoare;
- Efectueaza operatiuni de listare de documente aferente activitatii desfasurate;

Cerințe:

- minim studii medii finalizate
- minim 6 luni experiență relevantă
- experienta in receptia marfurilor reprezinta un avantaj
- abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa
- capacitate de analiza a diferitelor situatii intalnite in activitate
- onestitate
- loialitate
- atenție distributivă

Beneficii oferite:

- pachet salarial atractiv
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;
- sansa de a construi o cariera vasta mediu tanar si dinamic
- dezvoltarea abilitatilor organizatorice si administrativ

Despre companie

SHARK GROUP este o societate prezenta pe piata din Romania, din septembrie 2002, cu o bogata experienta in domeniul comercial, o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune. Suntem o firma infiintata in urma cu 10 ani, avand ca obiect de activitate principal vanzarea engross de produse de tutun si tigari. Experienta capatata, cat si solicitarile clientilor privind largirea gamei de produse si servicii ne-a determinat sa ne gandim la o modalitate rapida si moderna de prezentare a produselor si serviciilor comercializate de firma noastra. Site-ul www.sgmarket.ro, va tine la curent cu preturile practicate in Bucuresti pentru vanzari engross, va permite sa comparati preturile cu alte oferte si sa decideti aprovizionarea Dumneavoastra prin intermediul platformei noastre de vanzare.