Reprezentant teritorial in Bucuresti

DESCRIEREA POSTULUI:

  • promovarea serviciilor site-ului Auto.ro in randul dealerilor auto din judet (vanzatori persoane juridice de masini second hand, de camioane, motociclete, autobuze etc)
  • vanzarea pachetelor de promovare ale site-ului Auto.ro
  • incheierea de contracte cu dealerii auto din judet
  • mentinerea legaturilor comerciale cu clientii existenti
  • realizarea obiectivelor planificate
  • raportarea periodica a rezultatelor obtinute

JUDETELE in care cautam reprezentanti teritoriali sunt: Alba, Bistrita, Calarasi, Covasna, Ialomita, Iasi, Mures, Neamt, Sibiu, Suceava.

O persoana poate acoperi unul sau mai multe judete.

CERINTE:

  • experienta in vanzari
  • abilitati de comunicare si negociere
  • disponibilitatea de a acoperi clientii din aria specificata
  • persoane dinamice, responsabile, capacitate de lucru individual
  • permis de conducere cu o experienta reala de cel putin 2 ani
  • disponibilitatea de a folosi autoturismul personal in interes de serviciu

OFERTA (bonusuri, beneficii)

Salariu format din:

  • suma variabila in functie de numarul de contracte incheiate
  • voucher de benzina
  • telefon de serviciu

Vrei sa te angajezi la Auto.ro?

Trimite CV-ul tau la adresa de email cv@auto.ro si spune-ne in ce ORAS poti lucra.
SAU completeaza formularul de mai jos si nu uita sa atasezi CV-ul tau.