REPREZENTANT ZONAL in Iaşi

Candidatul ideal

Minim studii medii
Experienta in vanzari/distributie retail minim 2 ani
Permis de conducere categoria B cu experienta de condus minim 2 ani
Abilitati de comunicare si relationare;
Abilitati de planificare si organizare;
Orientare catre client si rezultate;
Disponibilitate pentru deplasari
Integritate in relatia cu partenerii, clientii si compania
Minime cunostinte tehnice

Descrierea jobului

Dezvoltarea retelei de statii de plata in zona alocata;
Asigurarea mercantizarii statiilor de plata si a punctelor de vanzare unde sunt instalate conform instructiunilor;
Mentinerea legaturii cu baza de clienti existenta;
Implementarea proiectelor in zona alocata.
Asigura gestiunea stocurilor;
Asigura mentenanta statiilor de plata

Oferim:

Salariu de baza fix + comision
Abonament clinica medicala