Responsabil logistica in Iaşi

Candidatul ideal

Permis de conducere categoria B
Cunostinte de operare PC
Spirit de analiza si sinteza, initiativa, organizatoric, disciplina, abilitati practice, atent la detalii, lucru in echipa
Disponibilitate la dialogul cu furnizorii şi diplomaţie în relaţiile cu colaboratorii interni şi externi
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare
Dornic sa invete lucruri noi, harnic, rezistent la stres

Descrierea jobului

Responsabilitati
- recepţionează, gestionează, eliberează produse
- trimite comenzi la furnizori
- asigura primirea produselor de la furnizori, efectueaza receptia
- asigură livrarea comenzilor la clienţi conform documentelor emise
- rezolvă neconformităţile de livrări şi primiri de marfă conform procedurilor interne ale firmei
- intocmeste rapoarte specifice

Beneficii Oferite
- salariu fix, carte de munca
- telefon mobil
- conditii de lucru foarte bune
- bonuri de masa