Responsabili curățenie in Belgia

Avem nevoie de femei pentru activitatea de curățenie, în Belgia.

Dacă ești în căutare de un nou job și îți surâde propunerea noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău .

Sau ne poți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Cerințe:

• Permis de conducere categoria B

• Limba engleză sau franceză la nivel conversațional Responsabilități:

• Executarea manevrelor de curățenie în mai multe spații comerciale, cabinete de avocatură, farmacii sau birouri

• Deplasarea cu automobilul de la o locație la alta • Munca se desfășoară în echipe de 2 persoane Beneficii:

• Salariu net 1200 EUR/lună

• Cazare gratuită

• Cheltuielile cu utilitățile sunt suportate de angajator

• Angajatorul oferă 3 zboruri pe an pentru concediu în țară

• Transport asigurat până în Belgia

• Se asigură echipament, telefon și mașină de serviciu