Sales Executive in Cluj Napoca

Candidatul ideal

are minimum 1 an experienta in vanzari directe, consultative, are abilitati foarte bune de comunicare si inter-relationare, este o persoana proactiva, orientata spre rezultate, dinamica, este convingatoare in negocieri si are disponibilitate pentru deplasari in tara. Carnetul de conducere categoria B este un “must have”.

Descrierea jobului

In general, noul nostru coleg va face tot ce este necesar pentru a creste vanzarile companiei, astfel incat sa devenim una din cele mai cunoscute companii de transport din Romania.

Iata cateva din activitatile zilnice care au dat roade pana acum:
- identifica potentiali clienti conform politicii companiei
- promoveaza serviciile si imaginea companiei
- identifica si analizeaza nevoile clientilor din aria logistica/transporturi
- monitorizeaza evolutia clientilor din portofoliu si identifica noi oportunitati de colaborare
- desfasoara actiuni de fidelizare a clientilor existenti si urmareste buna derulare a relatiei cu acestia
Daca esti curios sa afli mai multe detalii, te incurajam sa aplici acum.

De ce ti-ai dori sa vii la Europrim Group:

In primul rand pentru ca suntem o echipa de oameni dinamici, prietenosi si veseli.

In al doilea rand iti oferim un salariu atractiv si bonusuri suplimentare in functie de performante, masina de serviciu, asigurare medicala, etc. Totodata, vei avea suport in dezvoltarea carierei intr-o companie aflata intr-o continua ascensiune si acces la traininguri de specialitate.

Esti la un click distanta sa faci parte din echipa noastra.