Sofer distributie in Mihail Kogãlniceanu

Candidatul ideal

- Capacitate de lucru in echipa;
- Capacitate ridicată de planificare și organizare;
- Rezistent la efort fizic, stres, manipulare marfa
- Permis de conducere categoria B
- Persoana serioasa, muncitoare, atenta la detalii
- Experienta in distributie si gestiune marfa (constituie un avantaj)
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare

Descrierea jobului

- Transporta marfa in baza documentelor de insotire
- Livreaza comenzile la sediile clientilor
- Efectueaza incasarea banilor de la clienti
- Alte sarcini administrative atribuite de catre superiorul direct

Beneficii:
Oferim stabilitate, acumulare de cunostinte logistice, program de lucru luni-vineri (intr-un singur schimb), transport asigurat din Constanta, Ovidiu, Mihail Kogalniceanu pana la sediul companiei.

Descrierea companiei

Societatea are ca obiect principal distributia de hrana, accesorii si medicamente pentru animale de companie.
Punctul de lucru se afla la 2 km de aeroportul din Mihail Kogalniceanu (Constanta), pe Soseaua DN2A, incinta IWD, lot 23