SOFER DISTRIBUTIE in Cluj

Candidatul ideal

- studii medii
- permis categ. B, avantaj sofer profesionist
- experienta in distributia de marfuri (masina 3.5 tone)
- atent la detalii, corectitudine, rezistenta la stres
- fara antecedente penale
- abilitati de comunicare si putere de convingere

Descrierea jobului

Marfa va fi preluata zilnic de la sediul depozitului din localitatea Floresti si distribuita clientilor din zona alocata.

- distribuie marfa la clienti conform routingului zilnic
- functie de politica comerciala a companiei face si incasari cash

Se ofera:
- salariu fix si tichete de masa
- bonusuri lunare in functie de livrari
- reduceri la produsele distribuite de companie
- contract de munca pe durata nedeterminata
- posibilitatea de a lucra intr-o companie de renume, alaturi de o echipa de profesionisti