Șofer distribuție in Braşov

Descrierea postului:

- gestionează stocul de marfă din gestiunea autovehiculului;
- asigură livrarea comenzilor și menține relația cu clienții implicați în această activitate;
- respectă regulile privind încărcarea, repartizarea încărcăturii, asigurarea și fixarea mărfurilor transportate;
- efectueaza încasările (administrează plați în numerar) conform facturilor și depune banii la casieria societății;
- gestionează și răspunde de documentele ce însoțesc marfa;
- menține și răspunde de starea de funcționare și de starea de curățenie a mijlocului de transport precum și de gararea mijlocului de transport doar în locurile stabilite;
- respectă regulile privind prevenirea accidentelor de muncă în circulația rutieră.

Cerințe:
- permis de conducere categoria B, constituie avantaj categoria C;
- flexibilitate; abilități de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv și tichete de masă;

 - beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;

 - training de specialitate;

 - sistem informatic performant și logistică modernă;

 - oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

 *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.