Sofer Distributie piese auto in Bucuresti

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate / scoala profesionala
- Experienţă în distribuţie – minimum 1 an
- Permis de conducere cat. B obţinut de minimum 2 ani
- Domiciliu cat mai apropiat de sediu, reprezinta un avantaj pentru candidat
- Fără cazier judiciar şi/sau evenimente rutiere grave
- Persoană responsabilă, implicată şi flexibilă
- Cunoştinţe primare de operaţiuni financiar-contabile (emitere chiţante şi încasare de bani)

Descrierea jobului

Posturile sunt disponibile pentru sediul din Chiajna, Str. Italia nr 1-7, Depozit 12, Ilfov

Descriere job:
- Livrarea comenzilor de piese auto către clienţii companiei (persoane juridice) din Bucuresti, zonele limitrofe filialei sau aprovizionarea cu marfa a filialelor pe distante scurte care nu necesita depasirea programului normal de lucru
- Incasarea contravalorii mărfii livrate la client si emiterea chitantelor aferente

Oferta:
- Vei fi angajat cu contract de munca perioada nedeterminata;
- Vei fi platit la timp, in fiecare luna - se acorda avans si lichidare
- Vei castiga un venit decent + tichete de masa
- Vei folosi masina companiei pentru a ajunge la serviciu si / acasa;
- Vei lucra schimb de zi, fara tura de noapte + 2 sambete / luna pana la pranz, prin rotatie