Soferi Distributie C in Bucureşti Sectorul 6, Ilfov

Echipa Macromex a complexului logistic Cefin  cauta noi colegi: Soferi Distributie

Cerinte:
- Studii medii;
- Permis auto categ. C;
- Experienta intr-o firma de distributie cu profil similar (frigo), reprezinta avantaj;
- Atestat transport marfa, card tahograf valid;
- Experienta in lucrul cu instrumente de plata;
- Capacitate de organizare, spirit de echipa;
- Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;

Responsabilitati:
- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
- Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare;
- Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora conform procedurilor;

Beneficii:

Salariu fix net:
- 1600 Ron pentru cat. C ( auto pana in 7.5 tone)

Plus:

• Tichete masa de 15 Ron/zi, (in medie 300 Ron/luna);
• Bonus livrari;
• Bonus de performanta;
• Diurna;
• Spor ore suplimentare 175%;
• Instruire asigurata;
• Decont transport sau combustibil;
• Card servicii medicale la o clinica privata;
• Acces la bookster pentru carti imprumutate;
• Abonament 7card pentru salile de sport partenere;

* Venit estimativ lunar 2500 - 3000 Ron Net.

Despre companie

De peste 20 ani, Macromex este liderul in industria de produse alimentare, pe segmentul de produse congelate si refrigerate. Experienta in domeniu, pasiunea de a fi mereu cu un pas inainte, profesionalismul intregii echipe, calitatea produselor, curajul de a ne asuma riscuri si viteza de reactie la oportunitatile si schimbarile pietei au determinat o evolutie constanta si sustinuta a companiei. Macromex are puterea de a transforma rapid ideile avangardiste in realitate. Misiunea noastra este de a-i oferi consumatorului o experienta superioara, punandu-i la dispozitie produse inovatoare, de o calitate desavarsita. In tot ceea ce facem punem accentul pe inovatie, calitate constanta si un stil de viata sanatos.