Specialist Marketing Digital in Craiova

Candidatul ideal

Iți dorești un loc de muncă activ, creativ și fun în marketing digital ?
Aici e locul tău, căutăm un specialist în marketing digital.
Vei lucra într-o echipă mică ce face lucruri mari, vei fi important pentru noi.
Trebuie să-ți placă marketing digital: social media, PPC, SEO.
Te vei adresa clienților din industrie (producători de mobilier comercial, advertising, construcții).

Descrierea jobului

Competențe
Instrumente de analiză web – Google Analytics -
Social Media – experiența in crearea si menținerea paginilor si grupurilor
SEO
Campanii PPC – cunoști Google Ads și FB Ads
Campanii de e-mail – lucrul cu Mailchimp sau similare
WordPress - știi să adaugi informații, formatare de bază.
Ești la curent tendințele și bunele practici în marketingul digital.

Abilitați
Auto motivare
Curiozitate si dorința de a învăța și de a se perfecționa
Time management, orientat către rezultate, abilitați de organizare
Abilitați de comunicare, negociere
Rezolvarea problemelor
Managementul stresului/rezistența la stres
Abilitați de a scrie conținut/ Copywrite SM
Colaborare/Spirit de echipa
Adaptabilitate si flexibilitate

Beneficii
Salariu atractiv + bonusuri de performanta;
Flexibilitate la locul de muncă;
Mediu plăcut de lucru;
Oportunități de dezvoltare profesionala;