SPECIALIST SALARIZARE in Bucuresti

Candidatul ideal

- Specialist salarizare, persoana foarte organizata, atenta, cu studii superioare.
- Utilizarea softului Wizsalary este un plus.
- Experienta in calculul salariilor pentru minim 400 angajati.

Descrierea jobului

- Calcul salarii utilizand softul Wizsalary
- Completare concedii medicale si pregatirea dosarelor in vederea depunerii la casa de sanatate
- Diverse rapoarte/adrese
- Completarea periodica a formularelor pentru statistica
- Transmitere d112
- Evidenta concedii de odihna
- Evidenta situatie popriri

Despre companie

Grinvest Concept Company, un nume nou pe piata romaneasca de consultanta si aplicatii in domeniile PR si HR este o companie tanara, dinamica, care a reusit sa se impuna in ultimii ani prin trei atuuri: experienta fondatorilor sai abordarea profesionala a tuturor proiectelor promptitudine si eficienta solutiilor oferite Portofoliul de clienti este in continua crestere, ceea ce demonstreaza ca alternativa externalizarii servicilor oferite de compania noastra devine o realitate si pe piata din Romania. Increderea clientilor nostri, ca si paleta larga de servicii oferite, sunt elemente care ne dau certitudinea de a merge mai departe pe acelasi drum. Apeland la serviciile firmei noastre veti economisi timp si efort si veti avea siguranta si protectia informatiilor referitoare la firma si angajatii dumneavoastra, servicii asigurate de un grup de specialisti care vor fi la dispozitia ta ori de cate ori vei avea nevoie.