Stivuitorist in Bucuresti

Candidatul ideal

Pozitiile disponibile sunt in depozitul situat in Com. Stefanestii de Jos, Jud. Ilfov (in incinta WDP Industrial Park Stefanesti)
- Atestat ISCIR de stivuitorist - nu este obligatoriu (se poate obtine la locul de munca)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

Descrierea jobului

​- Descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din depozit, pregateste marfa pentru livrare (anvelope autoturisme);
- Executa toate operatiunile de manipulare a marfii, atat manual, cat si cu stivuitorul.

OFERIM:

  • Transport Asigurat
  • Program lucru: Luni - Vineri, 09.00 - 18.00;
  • Contract de munca pe durata nedeterminata, salariu motivant, bonusuri,
  • Tichete de masa