Stivuitorist in Covasna

Candidatul ideal

Stivuitorist

Cautam un Stivuitorist care sa se alature companiei Dunapack Rambox Prodimpex SRL din Sfantu Gheorghe. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Cerinte:
Minim studii medii;
Autorizație si talon ISCIR pentru instalații de ridicat;
Experienta in utilizarea scanerului/platforme/programe de evidenta a activitatii;
Abilități pentru muncă în echipă, flexibilitate;
Receptiv la schimbări
Apreciem corectitudinea si disponibilitatea de invatare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Descărcarea/încarcarea paletilor/utilajelor/camioanelor conform procedurilor interne;
Preluarea și comisionarea materialelor;
Este responsabil de furnizarea materialelor pentru Producție
Este responsabil de pregătirea pentru livrare a produselor finite;
Este responsabil de transportul mărfii pe parcursul intern luând în considerare normele de protecție a muncii;
Este responsabil de sortarea și pregătirea pentru livrare a produselor finite;
Este responsabil de întreținerea utilajelor;
Manipulează material/bunuri finite.

Beneficii:
Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume;
Training initial;
Posibilitati de avansare in cariera;
Mediu de lucru competitiv.
Prime de Craciun, Paste.
Tichete de masa
Abonamente medicale la o clinica private
Transport asigurat/variante de decontare (dupa caz).

Daca esti o persoana responsabila care doreste sa faca parte dintr-o echipa dinamica care isi desfasoara activitatea intr-un mediu multinational, te rugam sa aplici si online direct pe site-ul nostru, la sectiunea cariere, sau direct la sediul companiei din Sfantu Gheorghe, str. Constructorilor, nr. 11.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 saptamani.

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email a Dunapack Rambox Prodimpex, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, LinkedIn etc.) sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de companiile din cadrul Grupului Prinzhorn.